Курси

Час та гроші дорогоцінні, і немає сенсу витрачати їх на неефективне навчання. Наші заняття побудовані так, що ви зможете вчитися швидко, і при цьому ваші здобутки будуть оцінені і мати прогрес.
Ми зосереджуємо увагу на правильній вимові та представляємо граматику таким чином, щоб це було зрозумілим та легко запам’ятовуючим. Ми навчаємо наших учнів говорити природньо та зрозуміло для носіїв мови.
Для нас важливо зустрітися з Вами особисто, для того, щоб дізнатися Ваш рівень англійської мови та з’ясувати яке навчання буде для Вас найкращим, а саме групове чи індивідуальне. Зазвичай зустріч триває від 15 до 30 хвилин і може бути призначена за телефоном (+38) 067 026 41 28.
Англійські заняття для дітей:
Ми створюємо групи на основі поєднання подібних здібностей та віку наших учнів. Максимальна кількість учнів в кожній групі – 8 осіб, і ми намагаємося аби кожен з них мав змогу розмовляти.
Наші заняття веде кваліфікований вчитель (носій мови), і вони повністю проходять англійською мовою. У зв’язку з цим учням може знадобитися близько трьох місяців щоб адаптуватися до уроків.
Ми пропонуємо групові заняття для дітей віком від 7 років. Як правило, чим менший учень, тим легше виправити помилки у вимовлені та викласти англійську таким чином, щоб полегшити навчання у майбутньому. На теперішній час у нас є групи, в які входять учні віком від 7 до 17 років.
Домашні завдання дають майже після кожного уроку, також ми маємо свій сайт онлайн-навчання, де учні можуть перевіряти свої успіхи за допомогою тестів після кожної вивченої теми.
Вартість за 1 груповове заняття (60 хвилин) – 150 грн.
+Книжки
Індивідуальні заняття для дорослих та дітей:

Для дорослих, які працюють та обмежені часом, для дітей які навчаються краще за все «один на один», індивідуальні заняття – ідеальне рішення. Час для таких занять більш гнучкий ніж для групових, і обумовлюється кожного тижня або місяця. У разі Вашої відсутності необхідно попереджати нас заздалегідь, і тоді плата за навчання скасовується.
Під час індивідуальних занять є можливість приділити більше уваги вимовлянню, а знання правил граматики будуть відкориговані з розрахунку ваших фактичних знань. Індивідуальні заняття, на відвагу від групових, допоможуть Вам у вирішенні накопичених проблем.
Вартість за 1 індивідуальне заняття (60 хвилин) – 500 грн.
30 хвилин – 250 грн