Не бійтеся розмовляти іноземною мовою

Having Trouble Speaking

Не бійтеся розмовляти іноземною мовою

Якщо слухаеш,як розмовляє 1-річна дитина,то це викликає велике задоволення. Це так любо й невинно. Їх первинна лексика має нечітку логіку та порушення граматики.

Коли 1-річний малюк вказує на песика та каже “няв”, ми вважаємо це дуже милим. Коли його старша сестричка говорить:» Я їду на магазин», ми не осуджуємо дитину, ми м’яко виправляємо її,кажемо : Ні,Сашо, треба казати- я їду ДО магазину».

Ми не дуже добре ставимось по відношенню до дорослих, коли вони роблять граматичні помилки, а до себе – ще гірше.trouble-speaking

С тих пір, як ми дізналися про те, що в школі під час тестування робити помилки це означає поганий результат, то ми й боялися робити ці помилки. Помилки? Погано. І ми підвласні цьому страху, коли вивчаємо іноземну мову, ставши дорослими.
Ось чому, якщо ми не на 100% впевнені в його вірності, ми не бажаємо щось не те сказати на нашій цільовій мові. По-перше, якщо ми не впевнені, що слова у вірній послідовності та вірно підібрані.

Тепер я розумію, що 10-місячний малюк не має проблем , якщо робить більше помилок в одному реченні, ніж має в словниковому запасі.

Насправді , він не визнає щось невірним.Він йде по життю й продовжує розмовляти.

Чому б нам не слідувати настрою цієї дитини?

Ми вже впевнені, що це працює, тому що дитину, яка вигукнула : «мій нога боляче», оточуючі зрозуміють й нададуть допомогу .

Той, хто вивчає іноземну мову, повинен зрозуміти таку річ та змиритися з тим, що вивчаючи ти будеш робити помилки , та прийняти це.

Робіть та виправляйте помилки, не бійтеся цього.Будьте, як 2-річний малюк, не засмучуйтесь. Незабаром ви будете вільно розмовляти іноземною мовою.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *