10 способів як легко та весело вивчити англійську мову

Ми всі чули тисячу разів, що єдиний спосіб дійсно вивчити англійську мову це бути повністю зануреним в мову, повністю оточеним нею скрізь,де б ви не були. Але ми хотіли піти глибше і знайти швидкий і легкий спосіб, щоб почати отримувати поглиблені знання. Таким чином наша дослідницька група винайшла 10 кроків, яким ви можете слідувати, в такому порядку, щоб зробити вивчення англійської мови швидше і в цілому набагато більш цікаве.

# 1: Знайдіть деякі радіостанції та підкасти(медіа-файл) англійською мовою в ITunes.
Є тонни різноманітних підкастів в наші дні: розваги, політика, новини. Гарним способом буде знайти підкаст від телеканалу який ви зазвичай дивитесь на вашому кабельному телебаченні. Шукайте також радіоканал який вас цікавить, і слухайте його в машині під час водіння. Ви будете тренувати ваш слух в дорозі!

# 2: Знайдіть відео на YouTube і дивіться,в будь якому разі,це буде корисно та весело.
Це варто того. Спробуйте подивитись коментарі, щоб засвоїти деякі незнайомі вам слова і фрази, але будьте обережні,бувають нецензурні слова в химерних коментарях на YouTube.

# 3: Обговорюйте та співайте для себе англійською мовою.
Коли ви самі вдома, або в душі, почніть говорити! Заспівайте пісню англійською мовою, як вам хочеться, говоріть про погоду або будь-які інші теми. Робіть це часто і вимова різко поліпшає – гарантовано!

4 #: Ви маєте кумира,що говорить англійською мовою? Перейдіть на YouTube і подивіться всі його / її інтерв’ю англійською мовою.
Можна годинами слухати інтерв’ю і будьте впевнені, що не будете відчувати себе як на навчанні. Це вам дуже допоможе.

5 #: Сідайте поряд людей, які говорять англійською мовою в автобусі або в парку.Дивіться, які слова ви можете підібрати і слухайте потік розмови. Скільки ви зрозуміли? На які загальні теми вони говорили? Чи чули ви цікаві слова.

# 6: Звертайте увагу на рекламні щити, вивіски, реклами, стенди і назви закладів.
Подивіться і подумайте про те, що означають ці оголошення. Скільки слів ви знаєте? Ви бачили, що те ж саме слово в іншому місці? Складіть припущення про те, що ви бачите.

# 7: Вам подобається музика? Спробуйте перекласти слова / тексти ваших улюблених пісень.
Дивіться відеокліпи з текстами на YouTube і підспівувайте. Читайте переклад і створюйте свій словниковий запас.

# 8: Дивіться телевізійні кліпи, епізоди або мильні опери англійською мовою.
Не має значення, якщо ви не розумієте, що вони говорять, дивіться в будь-якому випадку! Намагайтесь зрозуміти,чи то смішно чи сумно. Якщо жарт пов’язаний з самим словом, то може бути, що жарт не має сенсу на вашій рідній мові. Що було б найкращим перекладом на вашу мову тоді?

# 9: Беріть участь в розмові на Facebook з друзями, які розміщують свій текст англійською мовою.
Якщо у вас є повідомлення англійською мовою, ви бачите свої повідомлення щодня і отримуєте внутрішню інформацію про новини і вірусних відео англійською мовою. Ваші друзі можуть бути ваші вчителі! .

# 10: Розмовляйте,розмовляйте і ще раз розмовляйте. Незалежно від того, які ви сором’язливі або наскільки ви володієте англійською, змушуйте себе говорити.
Допоможіть туристу, який виглядає розгубленим. Він не буде заперечувати вашій допомозі,якщо ви щосили намагатимитесь зробити йому послугу,розмовляючи англійською. Після уроку, поговоріть зі своїм учителем про те, як йдуть справи і що вам потрібна допомога на англійській мові. Під час подорожі питайте напрямки англійською мовою, навіть якщо вам це не дуже потрібно! Спробуйте купувати речі в Інтернеті і по телефону або за допомогою підтримки клієнтів на англійській мові.
Не має значення, якщо ви говорите повільно, ви вчитеся, це природньо!

БОНУС ПОРАДА: Коли побачите новий фільм, подивіться оригінальну назву на IMDB.com
Переклад іноді не відповідає безпосередньо до оригіналу. Дізнайтеся, що насправді означає оригінальна назва. Запитайте себе, який переклад має сенс. Яке відношення до фільму? Ви ніколи не забудете нове слово, яке колись було пов’язано з незабутнім кіно. Працює кожен раз!

Translated from English from the page: https://voxy.com/blog/index.php/2012/01/learn-english-easy/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *